Hakkımızda

Hakkımızda

BAŞLANGIÇ:

2007 yılında Bilişim ve Reklamcılık sektöründe bir hizmet fikriyle yola çıktık. Bilişim ve Reklam sektörü her ne kadar kendi alanında birden fazla dala sahip olsa da, bu tür işler için kurumsal firma veya kişiler, birden fazla muhattap ile görüştüğünden iş kalitesi düşük ve takibi zor bir hale geliyordu. Biz; Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri olarak "Tek Firma - Tek Muhattap" ilkesi ile bu alanlarda tek firma olarak çözüm ortağınız olma amacıyla hizmete başladık.

GELİŞİM:

Firmamız 2007 yılından bu yana sektörde olup kurucumuz ve yöneticimiz Taha Kılıç ile onlarca reklam ve bilişim dalında yüzlerce firmaya hizmet vermektedir. 2007 yılından bu zaman kadar çeşitli isimler altında 10 yıllık tecrübe ile hizmetimize devam ederken 2014 yılında nihai ve son ismimiz olan Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri adıyla sizlere hizmetimize devam ettik. Bu 10 yıllık süreç içerisinde firmamızın özellikle yurt dışı bağlantıları sayesinde hizmet kalitesi, müşteri anlayışı, ürün kalitesi ve gelişimiş ülkelerdeki teknolojiler baz alınarak sürekli olarak güncel tutuldu. Bu bağlamda teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmayıp çıtayı hep bir üst seviyede tuttuk.

GELECEK:

Şüphesiz ki önümüzdeki yıllar kullanmakta olduğumuz teknolojiyi, hizmet ve sektör anlayışını değiştirecektir. Ama kıdemli ve alanında uzman, aynı zamanda gelişime açık olan çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız sayesinde bu alanda geri kalmayacağımız gibi her daim sektörümüzdeki diğer firmalara göre bir adım önde olabilmek için var gücümüzle sektörün içinde olmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş