Destek

Destek

DESTEK ZAMANI: 

Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri olarak müşteri desteği üzerinde hassasiyet ile durduğumuz bir konudur. İletişim kaynaklarının sağlam ve yazılı olarak elimizde olması her firmamız için hem de müşterimiz için önemlidir. Firmamız destek alınacak birim veya konu ile alakalı destek taleplerini;

Hafta İçi: 08:30 - 12:30 ile 13:30 - 18:00 arası cevaplayayacaktır gerekli desteği verecektir.

Not: Firmamız Cumartesi, Pazar günleri ve devlet tarafından belirlenen resmi tatillerde çalışmamaktadır. Olası destek talepleriniz olduğunda bir sonraki iş gününde destek talebiniz yanıtlanıp size yardımcı olunacaktır.

DESTEK TÜRLERİ:

E-Mail ile Destek: 7 gün 24 saat destek@wiiraa.com adresine destek almak istediğiniz konu ile alakalı e-mail atabilirsiniz. E-Mail atmanız talebinizin yazılı olması, aynı şekilde verilen cevabın da yazılı olması konusunda sizler için ve firmamız için önemlidir. 7 gün 24 saat bildirimde bulunabilirsiniz. Ancak gerekli cevap ve destek yine yukarıda belirtilen mesai saatleri içinde alınabilecektir. Kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları için e-mail yazışmaları kayıt altına alınmaktadır.

Telefon ile Destek: 0850 304 37 70 numaralı sabit numaramızdan hafta içi 08:30 - 12:30 ile 13:30 - 18:00 arasındaki saat diliminde aramanız halinde operatör desteği alabilir, konu ile alakalı yetkili kişi veya departmana ulaşabilirsiniz. Kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları için görüşmeler santral bazında sesli olarak kayıt altına alınmaktadır.

Mobil Destek ve Whatsapp Destek: 0533 450 06 60 veya 0533 576 47 54numaralı mobil numaramızdan hafta içi 08:30 - 12:30 ile 13:30 - 18:00 arasındaki saat diliminde aramanız halinde operatör desteği alabilir, konu ile alakalı yetkili kişi veya departmana ulaşabilirsiniz. Ancak bu numaranın genel olarak Whatsapp Destek Hattı olduğunu, yoğunluk esnasında sabit numara olan 0850 304 37 70 şirket hattımıza yönlendirildiğini unutmayınız. Kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları için görüşmeler yazılı, görsel, ses ve döküman bazında kayıt altına alınmaktadır.

Canlı Destek: Sayfamızın alt biriminde yer alan Canlı Destek bölümünden birimlerimiz ile yazışabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Canlı Destek birimi hafta içi 08:30 - 12:30 ile 13:30 - 18:00 arasındaki saat diliminde çevrimiçi olup geri kalan zaman diliminde çevrimdışı olarak mesajlarınızı kayıt altına alacaktır. Kayıt altına alınan mesaj ve istekler bir sonraki iş günü değerlendilip tarafınızla iletişim sağlanacaktır. Kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları için görüşmeler yazılı, görsel, ses ve döküman bazında kayıt altına alınmaktadır.

Skype Destek: Skype programında Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri ismiyle veya wiiraabilisim@hotmail.com e-mail adresi ile arama gerçekleştirirseniz Skype üzerinden de destek alabilirsiniz. Skype birimi hafta içi 08:30 - 12:30 ile 13:30 - 18:00 arasındaki saat diliminde çevrimiçi olup geri kalan zaman diliminde çevrimdışı olarak mesajlarınızı kayıt altına alacaktır. Kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları için görüşmeler yazılı, görsel, ses ve döküman bazında kayıt altına alınmaktadır.

DESTEK MUHATTAPLARI:

Destek biriminden hiyerarşik tabloya göre öncelikle iletişim sorumlusuna ulaşabilirsiniz. İletişim sorumlumuz gerekli notları alıp ilgili departmana aktaracaktır. Komplike bir durum olması halinde Grafik Departmanı veya Yazılım Departmanı muhattabınız olacak olup en son birimde firma yetkilimiz devreye girecektir. Verdiğimiz hizmet, destek ve kalite anlayışına göre İletişim sorumlumuz gerekli desteği ilgili departmanla iletişime geçerek çözüm yolunda size yardımcı olacaktır.

0533 450 06 60 "Wiiraa Whatsapp Destek" birimi numarası olup, aynı zamanda Firma Yöneticisi "Taha Kılıç" ın şahsi hattıdır... Yukarıda belirtilen kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları kuramı bu numara içinde şirket hattı olmasından ötürü geçerlidir.
0533 576 47 54 "Wiiraa Bilişim ve Reklamlıcılık Hizmetleri" şahıs firması sahibi "Emine Kılıç" ın şahsi hattıdır... Yukarıda belirtilen kanuni yükümlülükler, güvenlik ve kalite standartları kuramı bu numara içinde şirket hattı olmasından ötürü geçerlidir.

Sosyal Medyada Paylaş