Yeni Dönem, Yeni Sistem, Yeni Hizmet

Yeni Dönem, Yeni Sistem, Yeni Hizmet

Merhaba Okuyucularımız,

Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri olarak 2007 yılından bu zamana kadar çeşitli isimler adı altında sürekli gelişme anlayışı ile yüzlerce müşteriye hizmet verirken günümüz teknolojisine bağlı kalarak her gelişmede bizler de geliştik, değiştik.

Kullandığımız sistemler, buna bağlı olarak çalışanlar, hizmet anlayışı ve buna ayak uydurabilen firmalar...

Şimdi ise yeni sistem ile karşınızdayız...

Ce-Wap; Central Web Applications, yani Türkçe anlamı ile Merkezi Web Uygulamaları web sitesi alanında bir çok derde çözüm getirecek. Bu marka adı altında Ekonomik, Üst Seviye, Özel Yazılım, Başlangıç E-Ticaret ve İleri Seviye E-Ticaret paketleri mevcut olacak.

Bütçeyi yormayan, kullanımı kolay, erişilebilir olması ve hızlı olması tercih sebebi olacaktır. Bu konuda emeği geçen, proje dilini kendine has bir biçimde yazan ve hazırlayan yazılımcımız yani modern adıyla Senior PHP Developer'imiz Faruk Kasap'a teşekkür ederiz. Her noktasında onun imzası var.

Ce-Wap; her ne kadar son teknolojilere dayalı bir sistem anlayışında olsa da feedback (geri besleme) alarak her daim siz kullanıcılardan gelişime dair fikirlerinize açıktır. 

Wiiraa Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri; tamamen kendine özgü yazılımlarıyla ve bu anlayışla size hizmete devam edecektir. Hizmet anlayışımızda Internet ortamında verilen ücretsiz hazır sistemleri kurmak ve kullanmak gibi bir düşüncemiz olmadığı gibi, bundan sonra da bu ilkemizi savunmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş